SPAM

Założyłam tę stronkę... sama nawet nie wiem po co.Ale nieważne, możecie reklamować tu swoje blogi i wszystko inne.Możecie nawet dodać reklamę mleka.Po prostu nie spamujcie pod innymi stronami, czy postami.Od dzisiaj reklamy dodawane gdzie indziej, zostaną usunięte.

17 komentarzy:

 1. Życie w niewielkim miasteczku, Mystic Falls, toczy się spokojnym tempem dla mieszkającej tu od narodzin Caroline Forbes i jej dwóch przyjaciółek, Eleny Gilbert i Bonnie Bennett. Do czasu, kiedy do miasta przybywają dwaj tajemniczy bracia, Damon oraz Stefan Salvator. Nowo przybyli starają się wniknąć w społeczność Mystic Falls, jednakże nie jest do dla nich proste. Niedługo po ich przybyciu następuje seria brutalnych morderstw, szpitalny zapas krwi znika a przyjaciółki Caroline zaczynają zachowywać się w nietypowy sposób.
  Śladem braci podąża jeden z najgroźniejszych potworów na świecie - Niklaus Mikaelson. Pobudzany chęcią zemsty za zniszczenie możliwości tworzenia hybryd postanawia zemścić się w najokrutniejszy sposób, raniąc niewinnych ludzi. Postanawia zacząć od niewinnej Caroline, lecz jego nieporuszone przez tysiące lat serce nagle bije mocniej w obecności dziewczyny. Co okaże się silniejsze?
  Miłość czy żądza krwi?


  kochajac-potwora.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem, że tak nieładnie spamować, ale jakoś trzeba się zareklamować :c

  Przywołanie demona nie powiodło się. Sylvana została opętana. Demon wysłał Promienie Zagłady, które skierowały się na Ziemię. Nowy Świat, odbudowany ze Starego po zniszczeniu go przez meteor.
  Aktualnie trwa trzecia era. Powinno być bezpiecznie, lecz ludzie znikają. Najczęściej ci, którzy nie ukończyli jeszcze szesnastu lat. Mieszkańcy jednego z niewielu miast powstałych na o wiele mniejszej powierzchni planety panikują. Boją się tego, co może czaić się w cieniu.
  przemienieni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 3. Zoe Smith ma wspaniałe życie, kochających rodziców, cudownych przyjaciół i chłopaka, którego kocha z wzajemnością. Wszystko się zmienia gdy pojawia się ON, Noah Wilson, tajemniczy mężczyzna, który by znaleźć ukochaną posuwa się do najgorszych czynów. Wydaje się, że Zoe spotka ten sam los co wiele dziewczyn przed nią, ale staje się inaczej. To ona dostaje zaszczyt bycia ukochaną Noah. Czy życie przy mrocznym mężczyźnie, budzącym w niej lęk jest lepsze niż śmierć? Co ukrywa Noah, dlaczego szukał ukochanej? Czy Zoe da mu w końcu szansę? Tego wszystkiego dowiecie się czytając opowiadanie z serii fantastyki Klątwa mroku.
  Zapraszam na mojego bloga http://klatwa-mroku.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrada zawsze była rzeczą najgorszą. Oliver Sykes gardził tym, lecz co, jeśli sam zdradził? Pewnego dnia w jego drzwiach stanęła młoda Melanie Crox, która przewróciła życie Sykesa do góry nogami. Ciągłe kłótnie z żoną doprowadziły Olivera do szukania pocieszenia w ramionach uroczej Mel.
  Myślała, że nigdy nie dopuści się zdrady. Przecież miała wspaniałego chłopaka, którego naprawdę ceniła. Ale czy kochała? Mieli gorszy okres w związku, a Melanie wpędziła się w romans z własnym szefem. Co gorsza, podobał jej się ten ukryty związek.
  Do czego doprowadzą ich kłamstwa? Jak potoczą się losy bohaterów? Zapraszam na Fix Me.
  http://fix-me-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dusza zaklęta w płatku róży.
  Piękno zakrywające brzydotę.
  Dar przeklętych.
  Szaleństwo zrodzone z przepowiedni.
  Lęk przed nieznanym.
  Siła czerpana ze strachu.
  Pełnia wzmacniająca wszystko, co przeklęte.


  Dar Przeklętych to opowiadanie o dwóch przyjaciółkach i ich bliskich, którzy muszą zmierzyć się z nadprzyrodzonymi siłami, tajemnicami i lękami. Dla nich już nigdy nic nie będzie takie samo…

  OdpowiedzUsuń
 6. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Między Niebem a Ziemią istnieje przestrzeń, gdzie czas stoi w miejscu, a granice pomiędzy dobrem i złem zacierają się. Miejsce, którego bram z boskiej woli strzegą Anieli. Przestrzeń zwana Eterium. Niegdyś trafiały tam zbłąkane dusze, nie dostawszy się do raju i nie trafiwszy do piekieł. Lecz przed wiekami przejście między światami zostało zamknięte.
  Eter, gdzie nie sięga boska ręka, kusi nie tylko samych niebiańskich posłańców, ale i zbuntowane Anioły, dla których mógłby stanowić schronienie; azyl dla dusz napiętnowanych wiecznym potępieniem.
  Moc tego miejsca mogłaby zniszczyć obecny ład panujący we wszechświecie. Są tacy, co zrobią wszystko, by nikt nie przeszedł przez bramy.
  I tacy, którzy kuszeni tajemnicą wieczności, porzucą nawet swojego Boga.

  Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis eorum.

  [prawo-niebios.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 8. http://assassins-creed-revenge.blogspot.com


   - Jak tam hiszpański galeon, Thatch? - spytał mężczyzna w białym, niecodziennym stroju. Kaptur przypominający ptasi dziób skrywał jego oblicze, a na nadgarstkach widniały ciasne, skórzane bransolety. 
  - Miarkuj się Kenway! - warknął pirat uderzając pięścią w stół. Miał reputację nieustraszonego, a ten chłystek właśnie ją podważał. - Aby utrzymać Nassau potrzebujemy tego statku. Potrzebujemy sojuszników, a ty o ile wiem, wszystkich kandydatów posłałeś na dno.
   - Nie wszystkich. Jest przynajmniej jeszcze paru piratów, którzy mogliby nam pomóc. - Wtrącił Vane, siadając przy stole. Czarnobrody uniósł na niego swoje spojrzenie, a gdy zrozumiał o co chodzi kapitanowi "Łowcy", stanowczo pokręcił głową.
  - Och, ty i Edward jesteście siebie warci. Obaj gonią za bajkami.
   - To nie bajka. Hiszpanie omijają tą zatokę szerokim łukiem nie bez powodu, to jest port Echa. 
  - "Echo Stłumionego Buntu" to jeszcze gorsza legenda od "Latającego Holendra"! Oba nie istnieją, ale o tym pierwszym ledwo kto słyszał!
   - A jednak, mój informator doniósł, że widziano statek z tą nazwą na burcie.
   - Ja się piszę. - Uśmiechnął się Kenway, uderzając dłonią w stół. - Powiedz mi tylko gdzie go ostatnio widzieli, a zdobędę wam ten statek i jeśli Calypso będzie łaskawa, utrzemy nosa i Anglikom i  Hiszpanom!
   - Aye! - rozległo się zgodnie wokół stołu, kufle uderzyły o siebie, mocząc rumem stolik i kapelusz Czarnobrodego. Thatch zaklął przy tym ostatnim i wytrzepał ukochane nakrycie głowy, posyłając Kenway'owi mordercze spojrzenie. Kiedy ten chłystek zmienił się w takiego kapitana? A no tak, kiedy służył pod jego komendą. Kiedy z korsarza, zmienił się w pirata, gadającego w kółko o Templariuszach i Asasynach. Czyli innymi słowy - w kolejnego szaleńca chcącego trochę zarobić.

  Bractwo Asasynów powoli znika z kart historii, Templariusze zawładnęli lądem, a teraz sięgają po morza i oceany, jednak żeby to zrobić, muszą wyeliminować główne zagrożenie, jakim są piraci jak asasyn Edward Kenway, Edward Thatch, Charles Vane, Adewale i Calico Jack. Jedyną nadzieją Nassau jest legendarne „Echo Stłumionego Buntu” statek, któremu nie straszne sztormy, huragany czy kule armatnie. Statek, którego załoga nigdy się nie starzeje i nie ginie. Statek, którego kapitanem jest potwór i asasyn, a teraz ów kapitan powraca by pomścić bractwo i na pewno nie będzie na posyłki bandy pijaków z zatoki piratów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jest to historia osnuta tajemnicą. Pełną pożądania, miłości i nienawiści. Młoda dziewczyna Caroline Forbes wyjeżdża na studia do mrocznego Dark Hill ,które wydawać by się mogło, że jest najspokojniejszym miejscem na świecie. A przynajmniej takie było dopóki nie zawitali tam Pierwotni.Hybrydy, wampiry, czarownice. Co jeszcze pojawi się w tym niezwykłym mieście?Oraz kim okaże się nowy nauczyciel Historii sztuki? Tymczasem osoba, która kiedyś była dla niej niemal najbliższą osobą na świecie teraz usiłuje ją zabić .Zapewne już dawno by nie żyła gdyby nie ratunek króla nocy. Czy nienawiść zamieni się w miłość? Oraz czy wszyscy ujdą z życiem? Przekonajcie się sami.
  Zapraszam na wciągającą historię Klaroline.

  http://klaroline-na-zawsze-razem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. [SPAM]
  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Raptularz Zimnokrwistych to zbiór historii nieśmiertelnych wampirów, spisywanych przez przedstawicieli tej długowiecznej rasy w formie pamiętników. Akcja toczy się w najróżniejszych zakątkach Ayili, krainy w której żyją także wilkołaki oraz ludzie.
  Opowiadania pełne są pasji, namiętności, krwi, a wisienką na torcie jest kosmogonia wampirycznej rasy i wierzenia w pradawnych bogów.
  Zapraszam i pozdrawiam!
  http://raptularz-zimnokrwistych.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 12. Ból i cierpienie już od młodych lat były jej bardzo bliskie. Hartowała się, by nauczyć się walczyć. By być najlepszą. Nie potrzebowała przyjaciół - odtrącała od siebie ludzi. Przywykła do samotności.
  Lecz wbrew jej oczekiwaniom coś się zmieniło, gdy znalazła się w Baxford.
  To miasto wywróciło jej życie do góry nogami, czy ludzie, których tam poznała?
  Nie była pewna. Lecz wiedziała jedno
  Czasami swoich największych sekretów po prostu nie udaje się dochować w tajemnicy.

  http://further-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie wiem, czy miałaś okazję o mnie usłyszeć, jednak zapewniam Cię, że pojawiłam się w Twoim życiu nie bez przyczyny.

  Jestem tu po to, żeby oderwać Cię od codziennej rutyny i zabrać do świata, jakiego jeszcze nie poznałaś.

  Zanim jednak wyruszymy w pełną niespodzianek podróż, muszę Cię ostrzec – przed nami będzie czyhać mnóstwo niebezpieczeństw i z pewnością nieraz otrzemy się o śmierć.
  Jednak mam nadzieję, że to Cię nie zniechęci.

  Jesteś wyjątkową osobą i właśnie kogoś takiego potrzebuję.
  Zostałaś wybrana ze względu na swoją odwagę, silny charakter i moc wyobraźni.

  Możesz do mnie dołączyć w każdej chwili, a ja pozwolę Ci poznać moje najskrytsze tajemnice.

  Jedną już Ci zdradzę, za pomocą pewnego cytatu:
  „Nikt bowiem nie wiedział, że ta z pozoru zwykła dziewczyna posiadała dar widzenia zmarłych, a dokładniej ich dusz. Była wybranką, oczyszczającą ziemię poprzez wysyłanie duchów do nieba lub piekła. Należy również wspomnieć o tym, że ziemia tak naprawdę była czyśćcem; miejscem martwych ludzi, którzy za życia byli albo za mało dobrzy, albo niewystarczająco źli.”

  Jestem Angelika Langer i to ja jestem tą wybranką. Jestem medium.

  Aby się do mnie przyłączyć, jedyne co musisz zrobić, to znaleźć mnie w książce pt. „Zakaz”.

  Wtedy zdradzę Ci dużo, dużo więcej. Obiecuję niezapomnianą przygodę, zapoznam Cię z magią i nadnaturalnymi istotami.

  Gotowa na podróż swojego życia?

  Aby dowiedzieć się więcej możesz poznać opinię innych:
  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/295978/zakaz

  odwiedzić fanpage’a:
  https://www.facebook.com/fanpagezakaz/

  albo od razu do mnie dołączyć:
  http://www.empik.com/zakaz-niedbal-anna,p1123219791,ksiazka-p

  Wybór należy do Ciebie.

  Czekam z niecierpliwością,
  Angelika Langer

  OdpowiedzUsuń
 14. Zamieszczam, bo może zechcesz przeczytać. Jestem zwolenniczką zasady czytanie-za-czytanie, więc wiesz - Twoje rozdziały już widziałam, choć nie ujawniałam się, bo natrafiłam na twojego bloga gdy był już dość obszerny.
  "Myślisz, że to wampiry są przerażające?
  To znaczy, że nigdy nie widziałeś wyverna.
  Rok 1821. Życie niepełnosprawnego Marka von Lahmana zmienia się, gdy zostaje on zwerbowany w szeregi wyvernów. Od samego początku coś jest właściwie nie tak - okazuje się, że dysponuje zbyt dużą mocą, niż powinno mu to być dane. Gdy dodatkowo wychodzi na jaw, że został przemieniony wbrew ostrzeżeniu zawartemu w słowach jakiejś niekoniecznie zrozumiałej przepowiedni, wszystko jeszcze mocniej się komplikuje."
  http://preludiumofwyverntrylogy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Dzień dobry!
  Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki, upominki i reklamę bloga? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie” – www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i… co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu. Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń

 16. On ma kochającą rodzinę/Ona wychowuje się w domu dziecka
  On jest zakochany bez wzajemności/Ona nie wie co to miłość
  On nie chce ukazywać swoich emocji/Ona jest uczuciowa
  On jest rozrywkowy/Ona jest cicha
  On jest przerażający/Ona jest przyjacielska
  On jest artystą/Ona lubi ludzi z pasją
  On jest dupkiem/Ona jest romantyczką
  On jest Justinem Bieberem/Ona będzie jego siostrą

  Co stanie się, gdy tych dwojga zamieszka pod jednym dachem ?
  Czy sprawdzi się stwierdzenie, że „Przeciwieństwa się przyciągają” ?

  Zapraszam na http://youaremypoison-jbff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. [SPAM]
  Twój blog jest powiązany z wampirami? Jeśli tak, to zajrzyj do nas, a może zostaniesz z nami na dłużej... Czekają na ciebie różnego rodzaju konkursy oraz wiele innych.
  A może po prostu szukasz ciekawego opowiadania o wampirach? U nas każdy znajdzie coś dla siebie.
  Serdecznie zapraszamy, a z pewnością nie pożałujesz :)

  Pozdrawiam i przepraszam za SPAM,
  Zakręcona
  Katalog Opowiadań o Wampirach

  OdpowiedzUsuń